Hotel Mościcki Spała

Relaks

W Hotelu Mościcki**** Resort & Conference w Spale dbamy o harmonijny wypoczynek dla ciała i duszy. Nasze zabiegi koją zmysły i poprawiają kondycję ciała. Po intensywnej pracy zregenerujesz swój organizm, zapewniając mu zasłużony relaks. Zobacz, co przygotowaliśmy dla naszych Gości.

MASAŻE ORAZ ZABIEGI REHABILITACYJNE

Do dyspozycji Odwiedzających oddajemy jacuzzi, wanny zabiegowe, strefę fitness, sauny, a także gabinety masażu i fizykoterapii. Wyobraź sobie wieczór po całodziennej konferencji lub szkoleniu spędzony na odprężających zabiegach i wypoczynku. To możliwe w samym centrum Polski – w Hotelu Mościcki**** Resort & Conference!

Zobacz ofertę

 

Do dyspozycji naszych gości oddajemy:

 • Jacuzzi
  Mikromasaż podwodny, którego odprężające działanie wzmaga podświetlana tafla wody. Korzystanie z jacuzzi dla Gości hotelowych jest bezpłatne.  

 • Saunę fińską - sauna sucha 
  Kąpiel w saunie jest połączeniem zabiegu przegrzania ciała dzięki zastosowaniu gorącego suchego powietrza z następującym po nim schładzaniem organizmu przez polewanie zimną wodą. Wskazana przy podatności na infekcje, skłonności do przeziębień, w chorobach dróg oddechowych oraz schorzeniach reumatycznych.

 • Saunę parową 
  Połączenie sauny suchej z dobroczynnym działaniem pary i aromatoterapii. Zabiegi intensywnie nawilżają skórę, która dzięki lepszemu ukrwieniu i usunięciu toksyn staje się bardziej elastyczna i jędrna, poprawia się również jej koloryt. Kąpiel w saunie parowej oczyszcza ciało - wydzielający się pot odblokowuje pory, a w konsekwencji ułatwia oddychanie skóry. Zabieg rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie, dotlenia organizm, jednym słowem - relaksuje.

 • Wanny zabiegowe
  Hydroterapia jest stosowaną od wieków formą leczenia i niwelowania stresu. Oparta jest na 3 prostych elementach: ciepło, zanurzanie się w wodzie i ruch wody zwany hydromasażem. Ciepło rozszerza naczynia krwionośne i przyśpiesza obieg krwi w organizmie. Umożliwia to enzymom i endorfinom (naturalnie uśmierzającym ból) szybsze, bardziej efektywne działanie w częściach ciała takich jak mięśnie i stawy, które zostały nadwyrężone, uszkodzone lub naciągnięte. Ciepło ułatwia także komórkom pozbycie się zbędnych produktów metabolizmu, zastąpienie ich tlenem i innymi substancjami odżywczymi dla organizmu. Zgodnie z  holistycznymi założeniami SPA, dbamy nie tylko o kondycję ciała - nasze zabiegi mają zbawienny wpływ również na umysł. Relaksują, odmładzają i regenerują.

  • KĄPIEL PEREŁKOWA - z dna wanny wydostają się bąbelki powietrza. Kąpiel działa relaksująco, delikatnie masuje, a gdy odbywa się w wodzie mineralnej lub z dodatkiem olejków eterycznych, ma działanie lecznicze.
  • KĄPIEL PEREŁKOWO-OZONOWA - pęcherzyki ozonu stykają się z zanurzoną w wodzie skórą, zbierają z niej niepożądane ładunki dodatnie, dokonują jej delikatnego masażu, stymulując i pobudzając krążenie krwi w naczyniach. Ozon wykazuje wiele właściwości leczniczych, między innymi wspomaga gojenie, działa bakterio-, grzybo- i wirusobójczo, wzmaga procesy lecznicze wielu schorzeń np. otyłości, chorób skórnych, stanów depresyjnych, chorób narządów ruchu, nadciśnienia, niedociśnienia tętniczego, jest pomocny przy zmianach zwyrodnieniowych naczyń obwodowych.
  • MASAŻ PODWODNY - pacjent leży w specjalnej wannie pełnej wody, podczas gdy terapeuta wodzi przy powierzchni ciała dyszą wymiatającą wodę pod dużym ciśnieniem. Poprawia ukrwienie i przemieszczanie limfy, rozluźnia mięśnie.
  • KĄPIELE WIROWE - stanowią formę masażu podwodnego. Są wykonywane w specjalnych wannach z urządzeniem wzbudzającym ruch wirowy wody. Wywołują przekrwienie kończyn, zmniejszają obrzęk i zastój krwi żylnej. Działają przy tym przeciwbólowo i rozluźniają napięte mięśnie.
  • SOLANKI - kąpiele z użyciem soli. Powszechnie stosowane w leczeniu zwyrodnień stawów, nerwobóli, w reumatologii i dermatologii. Poprawiają krążenie.

Korzystanie z sauny oraz mini siłowni dla gości hotelowych jest bezpłatne.

Day Spa - kliknij i zobacz nasze propozycje

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy ofertę Pakietów Day Spa. Dzięki nim w ciągu zaledwie kilku godzin można w pełni oderwać się od pędu codzienności i osiągnąć pełne odprężenie.

 

Mamy przyjemność pracować na kosmetykach, które posiadają wyłącznie ekologiczne, aktywne składniki  i zaproście Państwa na autorskie rytuały M,onduniq.

M,onduniq Cosmetiques Professionnel to profesjonalna marka kosmetyczna należąca do międzynarodowego konceptu Dermie Pharm, posiadające centra badawcze i linie produkcyjne  w różnych częściach Europy Zachodniej.

Nasze zabiegi to świetny pomysł na podarunek dla bliskiej osoby lub romantyczny weekend dla pary.

Zabiegi M,onduniq Cosmetiques Professionnel 

Zobacz naszą ofertę pakietów Spa

 

 

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close