Hotel Mościcki Spała

O nas

Szukasz hotelu w dogodnej lokalizacji, do którego dotrzesz szybko nowoczesnymi drogami? Przestrzeni doskonałej do organizacji narad, szkoleń i konferencji? Miejsca, które zaskoczy Cię nietuzinkowym wystrojem wnętrz, smacznym jedzeniem, a także wieloma propozycjami aktywnego wypoczynku? Jesteś właśnie pod właściwym adresem!

NASZ HOTEL

Hotel Mościcki**** Resort & Conference w Spale oferuje swoim Gościom profesjonalną obsługę, noclegi w 56 przestronnych pokojach, sale konferencyjne, specjalistyczne zabiegi w Centrum Odnowy Biologicznej oraz doskonałą regionalną kuchnię. To tylko część atrakcji, które czekają na Ciebie w naszych progach.

Nasi Goście mogą również skorzystać z zakwaterowania w Dworze Carskim, zabytkowym obiekcie butikowym – urządzonym ze szczególną dbałością o wystrój, położonym zaledwie 50 m od Hotelu.

DOGODNA LOKALIZACJA

Hotel Mościcki**** Resort & Conference znajduje się  tylko 100 km od Warszawy i 60 km od Łodzi. Ten położony na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu pięknej rzeki Pilicy, obiekt noclegowy zadowoli zarówno Gości stawiających na spokój oraz obcowanie z naturą, jak i biznesmenów, którzy wybierają się tutaj na naradę, szkolenie czy konferencję.

Mościcki**** Resort & Conference uznawany jest za jeden z najbardziej oryginalnych hoteli w województwie łódzkim, a także w całej centralnej Polsce. Potwierdzeniem tego są pozytywne opinie i stale powiększające się grono lojalnych Gości. Wyróżnia nas bogata oferta opracowanych indywidualnie i zróżnicowanych cenowo pakietów, wśród których każdy Gość znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie. 

MAGICZNE MIEJSCE

Opisując nasz Hotel, trzeba poświęcić kilka słów samej Spale – miejscowości, w której dawniej swoje rezydencje mieli carowie rosyjscy, Naczelnik Państwa Józef Piłsudski oraz prezydenci Rzeczypospolitej: Stanisław Wojciechowski oraz Ignacy Mościcki. Walory Spały doceniają również olimpijczycy od pokoleń szlifujący swoją formę w Centralnym Ośrodku Sportu –Ośrodku Przygotowań Olimpijskich. W Spale odbywają się również doroczne Dożynki Prezydenckie, cykliczne Jarmarki Antyków oraz ogólnopolski Hubertus Spalski - święto leśników i myśliwych. Serdecznie zapraszamy! 

Excellent
Rated By guests
9.0
Solaris Hotel
HotelsCombined
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close