Hotel Mościcki Spała

special events

W Hotelu Mościcki**** ponadto organizujemy

 

Chrzciny

Nasz hotel jest doskonale przygotowany na pierwszą wielką uroczystość w życiu Waszych małych pociech. Organizujemy bowiem chrzciny, zarówno w kameralnym gronie, jak i dla większej liczby gości. Pomagamy dobrać menu, zapewniamy dekorację stołu i dbamy o to, aby chwile spędzone w gronie najbliższych były magiczne.

Komunie

Pomagamy zorganizować wyjątkowe uroczystości w gronie najbliższych osób. Przygotowujemy komunie i dokładamy starań, aby nasi mali goście, dla których organizowane jest wydarzenie, poczuli się bardzo wyjątkowo w tym niezwykłym dniu. Chętnie przygotujemy dla nich specjalne menu, składające się z ulubionych dań.

Inne imprezy okolicznościowe

Dbamy o zaaranżowanie wyjątkowego klimatu wydarzenia. Organizując imprezy okolicznościowe zabiegamy o stworzenie atmosfery w pełni odpowiadającej unikalnym potrzebom naszych Gości. Troszczymy się o dobór menu, a także zapewniamy optymalne warunki do zabaw tanecznych oraz wielu innych atrakcji, które także pomagamy zaplanować.

Spotkania firmowe

Dogodna lokalizacja, a także świetne zaplecze sprawiają, że nasz hotel jest doskonałym miejscem, aby zorganizować tu spotkania firmowe. Eleganckie wnętrza w połączeniu z dostosowanymi do oczekiwań biznesowych salami konferencyjnymi tworzą przestrzeń idealną do nawiązania relacji między partnerskich z klientami rangi Premium i Vip oraz kontrahentami.

Święta Bożego Narodzenia i Wielkiejnocy

Możecie zapomnieć o długich godzinach przygotowań do wigilijnej wieczerzy czy wielkanocnego śniadania. Zapraszamy na święta Bożego Narodzenia i Wielkiejnocy do naszego hotelu, gdzie czekają na naszych Gości wyjątkowe atrakcje, przestronne pokoje i apartamenty oraz fenomenalnie przygotowana oferta kulinarna.

Wspaniałe dania 

Nasza restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej, myśliwskiej i europejskiej. Wybornych potraw z rusztu można skosztować na świeżym powietrzu, przy grillu na tarasach, wśród wiekowych drzew.

POBIERZ OFERTĘ

Skontaktuj się z nami:

608 653 853 
restauracja@hotelmoscicki.pl

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close