Hotel Mościcki Spała

O restauracji

Restauracja w Hotelu Mościcki****  w Spale zaskoczy nawet największych koneserów dobrej kuchni. Dania serwowane przez doświadczonego Szefa Kuchni, sprawdzają się zarówno podczas biznesowych konferencji, szkoleń, weekendowego wypoczynku, jak i wesel, komunii i innych imprez okolicznościowych.

 

https://u.profitroom.com/2017.hotelmoscicki.pl/uploads/KartarestauracyjnaLato23.pdf

Serwujemy potrawy szeroko rozumianej kuchni europejskiej. W menu królują również polskie specjały – przygotowane ze świeżych regionalnych produktów prosto od lokalnych dostawców. Lasy Spalskie to kolebka polskiej tradycji myśliwskiej, z której czerpiemy garściami. Odnajdujemy najlepsze przepisy z dawnych lat i opracowujemy je tak, by spełniły oczekiwania naszych Gości.

W HISTORYCZNYCH WNĘTRZACH

Naszych Gości zapraszamy do przestronnej sali restauracyjnej, której wystrój nawiązuje do stylu lat 30' XX wieku. Dla klientów pragnących zjeść na świeżym powietrzu sezonowo otwieramy Taras Wiedeński. W okresie od maja do października pełni on rolę ogródka letniego. Goście, którzy zdecydują się nas odwiedzić, będą mogli skorzystać ze specjalnego menu grillowego i skosztować jednego z naszych wybornych win.

Specjalnie dla Gości, którzy zarezerwowali noclegi w pokojach typu Penthouse, dostępny jest dodatkowo Ogród Japoński, umożliwiający organizację imprez zamkniętych oraz kameralnych spotkań w wyjątkowej atmosferze, wśród koron wiekowych dębów i sosen.

https://u.profitroom.com/2017.hotelmoscicki.pl/uploads/KartarestauracyjnaLato23.pdf

 

Karta Win

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij