Hotel Mościcki Spała

Eventy

Hotel Mościcki**** znajdujący się w otulinie Spalskiego Parku Krajobrazowego to idealne miejsce na wyjazd integracyjny. Wśród lasów i czystych wód rzeki Pilicy, w samym sercu województwa łódzkiego znajdą Państwo najlepsze miejsce na spotkania firmowe lub towarzyskie. Kompleksowa organizacja spotkania jest dla nas ulubionym wyzwaniem.

Zorganizuj szkolenia bądź konferencje 

Śniadanie z kontrahentem lub szybki lunch biznesowy? Wykwintna kolacja w restauracji czy też nieformalne spotkanie w Klubie Hotelowym? Dzięki dogodnej lokalizacji, wysokiej jakości usług, profesjonalnej obsłudze i kameralnej atmosferze Hotel Mościcki****  zapewni każdemu wsparcie w organizacji perfekcyjnego wydarzenia, a tym samym w osiągnięciu sukcesu.

Imprezy tematyczne, warsztaty kulinarne, warsztaty wizażu, występy artystyczne, zajęcia teambuildingowe, escape roomy… To tylko kilka propozycji z całej gamy możliwości, jakie oferujemy.

Z przyjemnością wyjdziemy naprzeciw dodatkowym oczekiwaniom. Przygotujemy menu z ulubionymi daniami klienta, zorganizujemy degustację win, zapewnimy odpowiednią oprawę artystyczną. Możemy zająć się kompleksową organizacją całego wydarzenia.

SPRZEDAŻ GRUPOWA - MARKETING

Dział rezerwacji grupowych hotelu Mościcki**** 
+48 602 438 901

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij