Hotel Mościcki Spała

Wesela

Ślub to najpiękniejsza chwila w życiu. Wspomnienia tego dnia pozostają w pamięci do końca życia. Zadbamy o to, aby były naprawdę wyjątkowe. Każdy, kto planuje wesele, marzy o perfekcyjnej organizacji. Impreza w Hotelu Mościcki****  to gwarancja zabawy doskonałej w każdym detalu!

Wesela w sercu Spalskiego Parku Krajobrazowego

Tak ważną uroczystość warto uczcić w oryginalnej scenerii. Spała to doskonałe miejsce, aby powiedzieć sakramentalne “TAK”. Cisza, spokój, piękno otaczającej przyrody i zabytkowe obiekty sakralne przyciągają nowożeńców nie tylko z centralnej Polski.

W Spale znajduje się  drewniana Kaplica Prezydentów RP. To kameralne, niezwykłe miejsce, w którym panuje wyjątkowa atmosfera dostojeństwa. Jego urok sprawi, że ceremonia pozostanie w pamięci do końca życia. Wesela w Hotelu Mościcki**** w Spale są doskonałym dopełnieniem tego doniosłego wydarzenia.

Przyjęcie weselne, o którym marzysz

Tradycyjna gala z muzyką na żywo czy może nowoczesna dyskoteka z karaoke? Spełnimy każde oczekiwania.

Gwarantujemy bogate menu stworzone specjalnie na tę okazję i dostosowane do potrzeb Gości. Następnego dnia ugościmy Zebranych wystawnym śniadaniem.

Zorganizujemy również poprawiny – w formie wykwintnego obiadu czy grilla na tarasach. Podczas gdy Nowożeńcy będą dzielić się swą radością z najbliższymi, my zajmiemy się spełnianiem ich wszelkich oczekiwań. Wszystkie wesela przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając życzenia naszych Gości.

Hotel Mościcki

Zapraszamy do Spały! 

POBIERZ OFERTĘ

+48 608 653 853

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij