Hotel Mościcki Spała

O nas

Szukasz hotelu w dogodnej lokalizacji, do którego dotrzesz szybko nowoczesnymi drogami? Przestrzeni doskonałej do organizacji narad, szkoleń i konferencji? Miejsca, które zaskoczy Cię nietuzinkowym wystrojem wnętrz, smacznym jedzeniem, a także wieloma propozycjami aktywnego wypoczynku? Jesteś właśnie pod właściwym adresem!

NASZ HOTEL

Hotel Mościcki**** w Spale oferuje swoim Gościom profesjonalną obsługę, noclegi w 56 przestronnych pokojach, sale konferencyjne oraz doskonałą regionalną kuchnię. To tylko część atrakcji, które czekają na Ciebie w naszych progach.

Nasi Goście mogą również skorzystać z zakwaterowania w Dworze Carskim, zabytkowym obiekcie butikowym z końca XIX wieku, oferującym dodatkowo 11 pokoi, w tym luksusowy dwupokojowy apartament carski. Obiekt ten położony jest zaledwie 50 m od hotelu w leśnym zakątku, posiadającym m.in obszerną altanę grillową.

 

DOGODNA LOKALIZACJA

Kompleks Mościcki**** to elegancki hotel pod Warszawą. Znajduje się tylko 100 km od stolicy i 60 km od Łodzi. Ten położony na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu pięknej rzeki Pilicy, obiekt noclegowy zadowoli zarówno Gości stawiających na spokój oraz obcowanie z naturą, jak i biznesmenów, którzy wybierają się tutaj na naradę, szkolenie czy konferencję.

Mościcki**** uznawany jest za jeden z najbardziej oryginalnych obiektów w obrębie województwa łódzkiego i mazowieckiego, a także jako jeden z atrakcyjniejszych hoteli pod Warszawą, jak i w całej centralnej Polsce. Potwierdzeniem tego są pozytywne opinie i stale powiększające się grono lojalnych Gości. Wyróżnia nas bogata oferta opracowanych indywidualnie i zróżnicowanych cenowo pakietów, wśród których każdy Gość znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie.

 

MAGICZNE MIEJSCE

Opisując nasz Hotel, trzeba poświęcić kilka słów samej Spale – miejscowości, w której dawniej swoje rezydencje mieli carowie rosyjscy, Naczelnik Państwa Józef Piłsudski oraz prezydenci Rzeczypospolitej: Stanisław Wojciechowski oraz Ignacy Mościcki. Walory Spały doceniają również olimpijczycy od pokoleń szlifujący swoją formę w Centralnym Ośrodku Sportu –Ośrodku Przygotowań Olimpijskich. W Spale odbywają się również doroczne Dożynki Prezydenckie, cykliczne Jarmarki Antyków oraz ogólnopolski Hubertus Spalski - święto leśników i myśliwych. Serdecznie zapraszamy! 

 

IGNACY MOŚCICKI

Wybitny polski chemik został wybrany prezydentem Rzeczypospolitej Polski w 1926 r. i pełnił tę funkcję do 1939 r. Jedną z jego rezydencji była Spała. Stała się ona dla niego najbardziej ukochanym miejscem pobytów. Tutaj urzędował w dawnym carskim pałacyku myśliwskim, polował i organizował spotkania dyplomatyczne. Był inicjatorem w 1927r. dożynek, które zostały wskrzeszone w 2000r. jako Dożynki Prezydenckie. Od 1930 r. pod jego patronatem organizowano też w Spale centralne święto myśliwych i leśników Św. Hubertusa. Dwudniowe obchody Hubertusa Spalskiego również zostały reaktywowane i odbywają się w Spale w październiku każdego roku.

Excellent
Rated By guests
9.0
Solaris Hotel
Hotel

                                                                   

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego  "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR S.A

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij