Hotel Mościcki Spała

Pakiet seniora, oferta dla osób powyżej 60 roku życia

from 165 /pers./night
book

important information

arrival

departure

15:00
12:00
hotel policy
  • Dzieci w wieku do 3 lat nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców. Od 4-12 lat 50 % rabatu. Dzieci od 12 lat są liczone jako pełnopłatne.

accepted cards:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Drodzy Seniorzy, z myślą o Was przygotowaliśmy pakiet usług, który przez cały rok umożliwi Wam relaks połączony z aktywnym wypoczynkiem w Spalskim Parku Krajobrazowym i Dolinie Pilicy. Wierzymy, że nasza propozycja umożliwi spędzenie radosnych chwil z najbliższymi. Jednocześnie mamy nadzieję, że zaprezentowana oferta pozwoli Wam odprężyć się w pełni, a przy tym zregenerować siły oraz spędzić czas w przyjemnym otoczeniu przyrody. Do dyspozycji oddajemy hotel w bardzo dobrym standardzie, gwarantujący komfortowe warunki wypoczynku, ale też dostosowany do potrzeb i możliwości osób starszych. Mogą Państwo liczyć także na profesjonalny, otwarty na Gości personel tworzący ciepłą i rodzinną atmosferę. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z usług oferowanych w naszym gabinecie odnowy biologicznej.


2 noclegi w pokoju dwuosobowym,
2 śniadania,
powitalny podwieczorek  (ciasto ,,wypiek własny”, asortyment herbat)

 

na miejscu obowiązuje opłata klimatyczna 2,5 zł/ osoba/doba

* nocleg może być również zrealizowany w butikowym pensjonacie Dwór Carski, który mieści się 100 m od hotelu (przy wcześniejszym zgłoszeniu)

http://hotelmoscicki.pl/uploads/BezpieczestwoCovid19.pdf

 

previous
next

Offers

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close