Hotel Mościcki Spała

Odpoczynek i odprężenie w Spa-le

important information

arrival

departure

15:00
12:00
hotel policy
  • Dzieci w wieku do 3 lat nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców. Od 4-12 lat 50 % rabatu. Dzieci od 12 lat są liczone jako pełnopłatne.

accepted cards:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Nieustanny pośpiech rodzi stres i przemęczenie. Chcesz odzyskać siły i witalność, ale nie możesz pozwolić sobie na długi urlop? Przyjedź do Spały, a zregenerujesz swój organizm. Dla zmęczonych i zestresowanych poszukujących wypoczynku po ciężkim tygodniu proponujemy zabiegi relaksacyjne , które pozwolą zregenerować ciało i duszę.

Pakiet obejmuje:

2 noclegi 

2 śniadania

2 obiadokolacje pakietowe

Masaż całościowy relaksacyjny - pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi,  pomaga w walce z bezsennością.  

Masaż całościowy aromaterapeutyczny - Pomaga przy leczeniu dolegliwości o podłożu psychosomatycznym - przywraca harmonię wewnętrzną organizmu. Masaż ten wykonuje się z wykorzystaniem naturalnych olejków eterycznych o właściwościach terapeutycznych. W czasie masażu następuje pełna penetracja olejku w głąb skóry i ciała przez system naczyń krwionośnych i limfatycznych. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego i pożądany efekt relaksu oraz odprężenia pacjenta. 

Masaż pleców gorącymi kamieniami - Daje efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Redukuje stres, zmęczenie, zmniejsza napięcia mięśniowe, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Działa on bardzo kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, pobudza mikrokrążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności. 

 1 kąpiel perełkowo – ozonowa z solami i olejkami aromaterapeutycznymi,  polega na masowaniu zanurzonego w wodzie ciała olbrzymią ilością pęcherzyków powietrza z dodatkiem ozonu. Ma silne działanie relaksujące i antydepresyjne oraz aromaterapeutyczne. Napina i uelastycznia skórę ciała.

 Rytuał  na twarz - dobierany do konkretnej cery:

jad węża, smocza krew, regeneracyjny ślimak.

Nieograniczona możliwość korzystania z jacuzzi, sauny suchej i mokrej oraz salki fitness

previous
next

Offers

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close