Hotel Mościcki Spała

Przyjaciółki w SPA-le

Ważne informacje:

Przyjazd:

Wyjazd:

15:00
12:00
Polityka hotelu:
  • Dzieci w wieku do 3 lat nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców. Od 4-12 lat 50 % rabatu. Dzieci od 12 lat są liczone jako pełnopłatne.

Akceptowane karty płatnicze:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
Nie ma to jak wspólny wypad w gronie najbliższych Ci kobiet. Z myślą o Waszych wyjątkowych potrzebach przygotowaliśmy pakiet odnowy biologicznej dla przyjaciółek, który pozwoli Wam się w pełni odprężyć i cieszyć się swoim towarzystwem w wyjątkowy sposób. Wspólny wyjazd z ofertą zabiegów w centrum odnowy biologicznej to świetny pomysł, aby podarować sobie chwile pełne relaksu, uśmiechów, żartów i wspomnień. Ploteczki przy lampce wina, wspólne śniadania przy leniwie płynącym czasie, relaksujące i odprężające zabiegi pozwolą każdej z Was świetnie bawić się podczas wyjazdu i cieszyć wspólnym towarzystwem. Skorzystajcie z weekendu w centrum odnowy biologicznej, aby jeszcze bardziej wzmocnić łączące Was więzi.

Oferujemy zakwaterowanie w komfortowym pokoju dwu lub trzyosobowym

śniadanie, 

kąpiel perełkowa- ozonowa z solami,*

masaż peelingujący,*

maska na całe ciało,*

korzystanie z jacuzzi, sauny suchej oraz parowej,

kolacja pakietowa z lampką wina,

parking,

opłata klimatyczna,


*zabiegi mogą być zmienione (w obrębie tej samej  cenie) po konsultacji  z kierownikiem gabinetu  odnowy biologicznej.Poprzednie
Następne

Pakiety
pobytowe

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij