Hotel Mościcki Spała

Polski Bon Turystyczny 500+

Ważne informacje:

Przyjazd:

Wyjazd:

15:00
12:00
Polityka hotelu:
  • Dzieci w wieku do 3 lat nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców. Od 4-12 lat 50 % rabatu. Dzieci od 12 lat są liczone jako pełnopłatne.

Akceptowane karty płatnicze:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
U nas zrealizujesz Polski Bon Turystyczny 500+.

Bonem można uregulowad należności za pobyt, w którym uczestniczy dziecko. Jeśli pobyt realizowany będzie bez dziecka, jego kosztów nie rozliczycie Państwo u nas bonem.

Hotel nie pobiera wymaganego do potwierdzenia rezerwacji zadatku w postaci bonu.

Bonem można uregulowaś należność za pobyt rodziny, nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały w hotelu nieodpłatnie.

Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego.

Aby skutecznie skorzystad z bonu należy:

  1. Zarejestrowaś się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS Gość otrzyma 16-cyfrowy kod, który posłuży recepcjoniście do rozliczenia Państwa pobytu bonem.
2. Hotel rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w hotelu (telefonicznie, mailowo, lub za pośrednictwem systemu hotelowego rezerwacji on-line: www.hotelmoscicki.pl).
  2. Podczas zameldowania recepcjonista poprosi o 16 cyfrowy kod a następnie posłuży się nim blokując określoną wartość środków na poczet pobytu na platformie ZUS. Działanie recepcjonisty będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS oraz mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędnym jest, byście mieli Państwo dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które wskazaliście Państwo w PUE ZUS.
  3. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo kartą lub gotówka podczas zameldowania. W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka nie może być jednocześnie pobytem biznesowym, dlatego na pozostałą część płatności recepcjonista nie wystawi faktury na firmę.

 

Poprzednie
Następne

Pakiety
pobytowe

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij