Hotel Mościcki Spała

Relaks

Szanowni Goście,

W związku z modernizacją, strefa odnowy biologicznej jest nieczynna.

Liczymy na Państwa zrozumienie, zmieniamy się dla Was.

 

W Hotelu Mościcki****  w Spale dbamy o harmonijny wypoczynek dla ciała i duszy. Nasze zabiegi  koją zmysły i zarazem poprawiają kondycję ciała. Po tygodniu intensywnej pracy zregenerujesz swój organizm, zapewniając mu zasłużony relaks. Zobacz, co przygotowaliśmy dla naszych Gości, zarówno na weekend, jak i znacznie dłuższy pobyt w naszym kompleksie.

Szanowni Goście,

W związku z modernizacją, strefa odnowy biologicznej jest nieczynna.

Liczymy na Państwa zrozumienie, zmieniamy się dla Was.

Brak opisu.

 

MASAŻE ORAZ ZABIEGI REHABILITACYJNE

Do dyspozycji odwiedzających nasz hotel oddajemy jacuzzi, wanny zabiegowe, strefę fitness, sauny, a także gabinety masażu i fizykoterapii. Wyobraź sobie wieczór po całodziennej konferencji spędzony na odprężających zabiegach lub weekend we dwoje na cudownym wspólnym wypoczynku. To możliwe w samym centrum Polski w okolicy Łodzi oraz Warszawy – w Hotelu Mościcki**** 

Zobacz ofertę

Szanowni Goście,

W związku z modernizacją, strefa odnowy biologicznej jest nieczynna.

Liczymy na Państwa zrozumienie, zmieniamy się dla Was.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy

 • Jacuzzi
  Mikromasaż podwodny, którego odprężające działanie wzmaga podświetlana tafla wody. Korzystanie z jacuzzi dla Gości hotelowych jest bezpłatne.  

 • Saunę fińską - sauna sucha 
  Kąpiel w saunie jest połączeniem zabiegu przegrzania ciała dzięki zastosowaniu gorącego suchego powietrza z następującym po nim schładzaniem organizmu przez polewanie zimną wodą. Wskazana przy podatności na infekcje, skłonności do przeziębień, w chorobach dróg oddechowych oraz schorzeniach reumatycznych.

 • Saunę parową 
  Połączenie sauny suchej z dobroczynnym działaniem pary i aromatoterapii. Zabiegi intensywnie nawilżają skórę, która dzięki lepszemu ukrwieniu i usunięciu toksyn staje się bardziej elastyczna i jędrna, poprawia się również jej koloryt. Kąpiel w saunie parowej oczyszcza ciało - wydzielający się pot odblokowuje pory, a w konsekwencji ułatwia oddychanie skóry. Zabieg rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie, dotlenia organizm, jednym słowem - relaksuje.

 • Wanny zabiegowe
  Jedną z najstarszych form leczenia i zarazem relaksu jest hydroterapia. To najskuteczniejsza metoda na niwelowanie stresu. Składają się na nią trzy elementy: ruch, ciepło oraz zanurzenie. Połączenie tych czynników sprawia, że naczynia krwionośne ulegają rozszerzeniu, przyspieszając krążenie. Hydroterapia umożliwia enzymom i endorfinom (naturalnie uśmierzającym ból) szybsze i efektywniejsze działanie w obrębie mięśni i stawów, które zostały nadwyrężone, uszkodzone lub naciągnięte. Ciepło ułatwia także komórkom pozbycie się zbędnych produktów metabolizmu, zastąpienie ich tlenem i innymi substancjami odżywczymi. Zgodnie z holistycznymi założeniami spa, dbamy nie tylko o kondycję ciała – nasze zabiegi mają zbawienny wpływ również na umysł. Relaksują, odmładzają i regenerują.

  • KĄPIEL PEREŁKOWA - z dna wanny wydostają się bąbelki powietrza. Kąpiel działa relaksująco, delikatnie masuje, a gdy odbywa się w wodzie mineralnej lub z dodatkiem olejków eterycznych, ma działanie lecznicze.
  • KĄPIEL PEREŁKOWO-OZONOWA - pęcherzyki ozonu stykają się z zanurzoną w wodzie skórą, zbierają z niej niepożądane ładunki dodatnie, dokonują jej delikatnego masażu, stymulując i pobudzając krążenie krwi w naczyniach. Ozon wykazuje wiele właściwości leczniczych, między innymi wspomaga gojenie, działa bakterio-, grzybo- i wirusobójczo, wzmaga procesy lecznicze wielu schorzeń np. otyłości, chorób skórnych, stanów depresyjnych, chorób narządów ruchu, nadciśnienia, niedociśnienia tętniczego, jest pomocny przy zmianach zwyrodnieniowych naczyń obwodowych.
  • MASAŻ PODWODNY - pacjent leży w specjalnej wannie pełnej wody, podczas gdy terapeuta wodzi przy powierzchni ciała dyszą wymiatającą wodę pod dużym ciśnieniem. Poprawia ukrwienie i przemieszczanie limfy, rozluźnia mięśnie.
  • KĄPIELE WIROWE - stanowią formę masażu podwodnego. Są wykonywane w specjalnych wannach z urządzeniem wzbudzającym ruch wirowy wody. Wywołują przekrwienie kończyn, zmniejszają obrzęk i zastój krwi żylnej. Działają przy tym przeciwbólowo i rozluźniają napięte mięśnie.
  • SOLANKI - kąpiele z użyciem soli. Powszechnie stosowane w leczeniu zwyrodnień stawów, nerwobóli, w reumatologii i dermatologii. Poprawiają krążenie.

Korzystanie z sauny oraz mini siłowni dla gości hotelowych jest bezpłatne.

Day Spa - kliknij i zobacz nasze propozycje

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy ofertę Pakietów Day Spa. Dzięki nim w ciągu zaledwie kilku godzin można w pełni oderwać się od pędu codzienności i osiągnąć pełne odprężenie.

 

Mamy przyjemność pracować na kosmetykach, które posiadają wyłącznie ekologiczne, aktywne składniki  i zaproście Państwa na autorskie rytuały M,onduniq.

M,onduniq Cosmetiques Professionnel to profesjonalna marka kosmetyczna należąca do międzynarodowego konceptu Dermie Pharm, posiadające centra badawcze i linie produkcyjne  w różnych częściach Europy Zachodniej.

Nasze zabiegi to świetny pomysł na podarunek dla bliskiej osoby lub romantyczny weekend dla pary.

Zabiegi M,onduniq Cosmetiques Professionnel 

Zobacz naszą ofertę pakietów Spa

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij